تعمیر پکیج در کرج

نصب رادیاتور در کرج

بهترین نصاب حرفه ای و دقیق رادیاتور در کرج را از مجموعه کیاسرویس بخواهید .نمایندگی مجاز ایران رادیاتور ، بوتان، لورچ و بویلر 2000

 • نمایندگی نصب رادیاتور در کرج و حومه
 • نمایندگی نصب رادیاتور در شاهین ویلا
 • نمایندگی نصب رادیاتور در گوهردشت
 • نمایندگی نصب رادیاتور در آزادگان
 • نمایندگی نصب رادیاتور در جهانشهر
 • نمایندگی نصب رادیاتور در عظیمیه
 • نمایندگی نصب رادیاتور در مصباح
 • نمایندگی نصب رادیاتور در باغستان کرج
 • نمایندگی نصب رادیاتور در کمالشهر
 • نمایندگی نصب رادیاتور در خرمدشت
 • نمایندگی نصب رادیاتور در پیشاهنگی
 • نمایندگی نصب رادیاتور در رضوانیه
 • نمایندگی نصب رادیاتور در کردان
 • نمایندگی نصب رادیاتور در زعفرانیه
 • نمایندگی نصب رادیاتور در سهیلیه
 • نمایندگی نصب رادیاتور در چهارباغ
 • نمایندگی نصب رادیاتور در قوهه
 • نمایندگی نصب رادیاتور در تهراندشت
 • نمایندگی نصب رادیاتور در حصارک

تعمیر پکیج در کرج 

نصب رادیاتور در کرج - نصب رادیاتور در کرج
خرید رادیاتور و نصب و تعمیرات رادیاتور در کرج

نمایندگی نصب رادیاتور در کرج

کیاسرویس نمایندگی نصب رادیاتور در کرج و تمامی مناطق استان البرز با بیش از پانزده سال سابقه و کادری با تجربه ی بالای کاری . نصب رادیاتور های ایران رادیاتور بوتان سپاهان و سایر برند ها

چطوری رادیاتور انتخاب کنم؟

قبل از انتخاب رادیاتور فاصله های لوله های بالا وپائین محل نصب را اندازه گیری نمایید.(35-50-55-و یا 60 سانتی متر) به استثنای رادیاتور های اکسترود یا پروفیلی یا کریستال یا پره های آن ها ثابت و غیر قابل افزایش یا کاهش است. در مورد دیگر انواع رادیاتور های آلومینیومی دایکاست تعداد پره های بلوک ها قابل تغییر در محل میباشد. انواع رادیاتور های آلومینیومی شوفاژ به صورت دیواری (روی دیوار ) نصب میگردند و فاصله پاییین هر بلوک از کف تمام شده میباید ده تا دوازده سانتی متر باشد.

محل نصب رادیاتور ها

تلفات حرارتی از دو طریق انجام میگیرد یکی تلفات ناشی از جداره ها از قبیل سقف و کف دیوار و پنجره ها و …. دیگری تلفات حرارتی ناشی از نفوذ هوای سرد از درب و پنجره ها لذا بهتر است رادیاتور را در زیر پنجره نصب کنیم تا مقداری از حرارت رادیاتور صرف تلفات پنجره و جدار ها شود و بخشی که باقی میماند اتاق را گرم کرده و دمای آن را در  حدی مناسب نگه دارد در این صورت میتوان در فصل سرما از فضای اطراف پنجره استفاده نموداگر رادیاتور در ضلع مقابل پنجره نصب شود به علت سرمای محیط اطراف پنجره استفاده از آن محیط مشکل خواهد بود اگر رادیاتور که حدود 60% (شصت در صد ) گرما را به صورت جا ب جایی منتقل میکند به صورت آزاد جلوی دیوار بیرونی زیر پنجره نصب شود نیروی شناوری هوای گرم آن به قدری بزرگ خواهد بود که امکان نفوذ هوای سرد شده روی وجه داخلی پنجره و هوای سرد وارد شده از درز های پنجره به درون اتاق را منتفی میسازد با این کار جریان هوا در اتاق (گردش هوای اتاق) بر قرار خواهد شد. هرگاه رادیاتور زیر پنجره نصب شود طول آن باید معادل پهنای پنجره انتخاب شود با این کار جریان عمودی هوا متعادل میشود و گرمای تابشی رادیاتور ها بیشتر میشود از طرفی هر چه سطح تابشی رادیاتور افزایش یابد در واقع سهم گرمای تابشی رادیاتور افزایش یابد تاثیر بیشتری در ایجاد آسایش گرمایی خواهد داشت زیرا گرمایی که از طریق تابش از بدن انسان به بیرون منتقل میشود با افزایش سطح تابش رادیاتور بهتر جبران میشود.

نکته:

بهتر است فاصله ی رادیاتور از جداره های ساختمان از دیوار حداقل پنجاه  میلی متر و حداقل از کف اتاق حداقل صد میلی متر باشد.استفاده از درب  و پنجره ی دو جداره علاوه بر اینکه سبب عایق صدا است میزان ضریب انتقال حرارت شیشه را تا حد زیادی کاهش میدهد .و البته در فصل زمستان از خیس شدن شیشه در سطح داخل اتاق نیز جلو گیری می نماید زیرا سطح شیشه در فصل زمستان.یک لایه  سرد است در اثر تماس بخار آب با داخل اتاق در روی شیشه آب جاری میشود ولی وقتی که شیشه دو جداره باشد.سطح داخلی آن گرم شده و میعان در سطح شیشه ی اتاق ایجاد نمیشود.

علت هوا گرفتن رادیاتور ها

معمولا علت هوا گرفتن رادیاتور ها یا در اثر نشت های مختصر آب از سیستم و لوله کشی گرمایش و اضافه کردن آب به مدار است.و یا واکنش های اکسیداسیون و احیای بین فلزات آلومینیوم و مس بکار رفته در پکیج و رادیاتور هاست .برای بر طرف کردن هوای جم شده در رادیاتور ها ابتدا باید پمپ سیرکولاتور را خاموش کرده و بعد از چند دقیقه که جریان آب درون لوله ها آرام شد تمامی رادیاتور های آلومینیومی و یا فولادی موجود در ساختمان راهوا گیری نمایید.اگر بعد از هواگیری رادیاتور ها رادیاتور خاصی مرتبا هوا بگیرد در صورتی که خوده آن رادیاتور و شیر اتصالات آن مشکلی نداشته باشدآن بلوک رادیاتور از آخر خط انشعاب گیری شده و جریان آب سیستم شوفاژ نمیتواند در آن گردش نماید در این صورت پس از مشورت با مهندس تاسیسات میتوانید نصب تعویض پمپ سیرکولاتور با پمپ قوی تر یا اضافه کردن پمپ دیکر به سیستم اقدام نمایید .در صورتی که سیستم لوله کشی از نوع کلکتوری انتخاب شده باشد و روی کلکتورهای رفت و برگشت شیر هواگیری (ایرونت )اتومات نصب شده باشد احتمال هوا گرفتن رادیاتور ها کمتر خواهد شد.

نکته یک  :

روی پمپ سیر کوله پکیج شوفاژ ها معمولا یک ایرونت اتوماتیک نصب شده و هوای جم شده مدار روی پمپ را به صورت اتوماتیک خارج میکند.

نکته ی دو :

در صورتی که به هر دلیل رادیاتوری بالاتر از شوفاژ نصب شده باشد باید شیر هواگیری اتوماتیک روی آن نصب شود پچون بیشتر هوای مدار به قسمت بالانرین نقطه ی آن هدایت میشود.

روش نصب بست رادیاتور پنلی در نصب رادیاتور در کرج

بست های رادیاتور های پنلی  در انواع مختلف با توجه به نوع و وزن رادیاتور طراحی شده اند و برای هر رادیاتور حداقل دو بست باید نصب شود عمده ترین راه انتقال گرمای رادیاتور به محیط روش همرفت میباشد که در صورت نصب رادیاتور با فاصله ی حداقل چهار سانتی متری از دیوار عملکرد مناسب تری را شاهد خواهیم بود میزان سیاه شدگی دیوار پشت رادیاتور نیز به حداقل میرسد در پشت رادیاتور پنلی محل هایی وجود دارد جهت قرار گرفتن بر روی بست ها با درست کردن شابلون از پشت رادیاتور به آسانی میتوان محل نصب بست ها را تععین کرد و راه دیگر با متر فاصله ها را از پشت رادیاتور گرفته و روی دیوار پیاده کنیم .

خرید و نصب حوله خشک کن کرج - نصب رادیاتور در کرج

نصب حوله خشک کن

رادیاتور هایی که در حمام نصب میشود با نام حوله خشک کن در بازار خرید و فروش میشود . این حوله خشک کن ها هم فضای حمام را گرم و مطلوب میکند و مثل رادیاتور ها معمولا در فصل سرما لوازم را بر روی آن ها خشک میکنند . به هر حال وسیله پر مصرف و پر کاربردی میباشد . نصب و خرید حوله خشککن ایران رادیاتور یا لورچ یا سایر برند ها رو میتونید از فروشگاه صمدی داشته باشید .

 

 

6 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا