تعمیرات کولر گازی در کرج

نمایندگی تعمیرات کولر گازی در کرج با کد مجاز نمایندگی به شماره ی 0105053

برای درخواست تعمیرات و انواع خدمات کولر گازی فقط کافیست از آیکون تماس در پایین صفحه استفاده کنید .

Air conditioner repair
نصب و تعمیر کولر گازی های جنرال گلد در کرج

نمایندگی خدمات کولر گازی در کیاسرویس با ارائه ی کارت گارانتی نصب و فروش و کارت گارانتی خدمات

خدمات کولر گازی مجموعه کیاسرویس شامل :

 • فروش انواع کولر گازی
 • نصب کولر گازی
 • تعمیر کولر گازی
 • تعمیر برد کولر گازی
 • سرویس کولر گازی
 • شستشوی پنل کولر گازی
 • شستشوی کندانسور کولر گازی

 

تعمیرات کولر گازی انواع برند ها ی ایرانی و خارجی :

 1. تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور
 2. تعمیرات کولر گازی اُجنرال
 3. تعمیرات کولر گازی ال جی
 4. تعمیرات کولر گازی سامسونگ
 5. تعمیرات کولر گازی هایسنس
 6. تعمیرات کولر گازی پاناسونیک
 7. تعمیرات کولر گازی گری
 8. تعمیرات کولر گازی گرین 
 9. تعمیرات کولر گازی ایوولی

تعمیر کولر گازی در کرج

تعمیرات کولر گازی از جمله تعمیرات سخت و تخصصصی بوده که تعمیرکار باید مسلط به این کار باشد .تعمیرات کولر گازی شامل : تعمیر برد کولر گازی ، تعمیر سیستم داخلی پنل ، تنظیمات ریموت و بخش نرم افزاری پنل تعمیرات کندانسور . با توجه به استفاده از کولر گازی بهتر است قبل از برخورد با مشکل جدی و هزینه بر سالانه سرویس های مربوطه را انجام دهیم .تعمیر کولر گازی در کرج در مجموعه فوق حرفه ای کیاسرویس به صورت ویژه انجام مییشود . تعمیرات کولر گازی از پیدا کردن ایراد و تشخیص مشکل کولر گازی از جمله گرم نکردن  باد کولر گازی در فصل سرما یا سرد نبودن باد کولر گازی در تابستان و یا اختلال در کارکرد سیستم کولر گازی و یا اینکه پرتاب باد نداشتن کولر گازی چه به صورت باد گرم و چه به صورت باد سرد این ها تماما مشکلات کولر گازی ها هستند . در مجموع باید با این مشکلات رو ب رو شد تا بتوان ایراد را دقیقا با بار اول برطرف کرد . این امر ممکن نیست جز با تجربه بالا و کار کردن در حیطه ی کاری کولر گازی . کیا سرویس متخصص تعمیر کولر گازی در کرج.

Repair of air conditioner panel
تعمیر پنل کولر گازی تضمینی

سرویس کولر گازی

سرویس انواع برند های کولر گازی ایرانی و خارجی در مجموعه کیاسرویس صد در صد تضمینی ، اعزام فوری سرویسکار سرویس کردن کولر گازی از جمله شستشوی پنل و فیلتر پنل گند زدایی و شستشوی کندانسور تعویض قطعات مصرفیباز کردن تمامی قطعات و بررسی و اطمینان از سلامت آن ها و بستن دوباره دستگاه تست سلامت و تحویل روشن دستگاه . سرویس کولر گازی در مجموعه کیاسرویس به صورت تخصصی انجام میشود در این مجموعه علاوه بر اینکه سرویسکاران دوره های مربوطه را گذرانده اند از تجربه بالا نیز برخوردارند .سرویس کولر گازی از جمله کارهای حساسی و پر کاری میباشد کخ سرویسکار باید جز به جز انجام دهد . بنابراین کار هرکسی نیست باز کردن و سرویس کردن پنل و یونیت خارجی کولر گازی . در سرویس کولر گازی ممکن است کولر گازی احتیاج به تعویض قطعه نیز پیدا کند به علت که بعضی قطعات مصرفی بوده و بعدا مدتی فرسوده شده و کار خود را کرده اند . نبا براین سرویسکار ترجیح میدهد که تعویض انجام دهد البته با در جریان گذاشتن مشتری و رضایت کامل ایشان اینکار را انجام میدهد تا هم دوباره کاری نشود و هم در فصل گرما کولر گازی اذیت نکند و دچار مشکل نشود .سرویس کولر گازی در کرج زیر نظر مهندس صمدی با نیروهای مجرب و زبده انجام میشود . این مجموعه تعنیرات کولر گازی ها را تضمینی و صد در صد انجام میدهد .

Air conditioner compressor repair

خرید و نصب کولر گازی

بهترین کار در هنگام خرید کولر گازی مشاوره درست گرفتن از یک شخص متخصص است ، در این مجموعه شما میتوانید به صورت رایگان ، حضوری یا تلفنی مشاوره لازم جهت خرید کولر گازی مناسب را داشته باشید .بهتر است کولر گازی خود را از نمایندگی ها بخرید تا هم گارنتی معتبر و شرکتی داشته باشد و هم در قبال خدمات پس از فروش کولر گازی متعهد بوده و در صورت برزوز مشکل و ایرادات اولیه فوری در محل حاضر باشند برای رفع ایراد .

تعمیر کولر گازی ایستاده

کولر گازی های ایستاده ظرفیت بالایی نسبت به کولر گازی های دو تیکه و کولر گازی های پنجره ای دارند ، اواپراتور و فن های  این نوع کولر گازی ها بزرگ تر از سایر کولر گازی ها بوده بنا بر این مصرف برقشان در حالت سرمایش 16kw و در حالت گرمایش 18/5kw و توان مصرفی 5/3kw میباشد . معمولا در مکان های بسیار بزرگ ، عمومی و ویلا ها مورد استفاده قرار میگیرد . همانطور که گفته شد به صورت دو کاره هم گرمایش و هم سرمایش دارند ، به کولر گازی های مناظق حاره ای که فقط تک کاره بوده و به صورت سرمایش میباشند . کولر گازی های ایستاده با توجه به اینکه در صورت سرمایش و گرمایش استاده میشود حتما حتما بهتر است قبل از شروع فصل سرویس شوند .

تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور

تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور در کرج با حرفه ای ترین سرویسکاران و ، صد در صد تضمینی با کیفیت و ضمانت تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور معمولا خیلی دیر دچار مشکل میشوند ، اگر سالانه به سرویس کولر گازی ها اهمیت بدهیم قطعا ازین خرابی ها نیز جلوگیری میکنیم . شستشوی پنل داخلی و تمیز کردن کمپرسور کولر گازی قطعا باعث بازدهی عالی در کولر گازی میشود ، این کار خودتان نیز میتوانید انجام دهید البته با کمی دقت و با دیدن ویدئوی شستشوی پنل کولر گازی که به زودی در سایت قرار میدهیم .

تعمیر-و-سرویس-کولر-گازی

کولرگازی باد گرم میده

یکی از شایع ترین مشکلات کولر گازی در هنگام تابستان و در گرما این است که کولرگازی باد گرم ایجاد میکند . در اینجا با علت های باد گرم کولرگازی آشنا میشویم . یکی از دلایل باد گرم کولرگازی مشکل در فن میباشد. همانطور که میدانید فن، یکی از قطعات در کولرگازی میباشد که با چرخش پروانه یا همان فن؛ باد ایجاد میشود . برخورد این باد با لوله های مسی که توسط مبرد سرد شده؛ باد سرد تولید میشود .

چند دلیل نداشتن پرتاب باد در کولرگازی

یکی دیگر از مشکلات شایعی که در استفاده کولر رخ می دهد، کم شدن پرتاب باد کولر گازی  می باشد که باعث چالش می شود مخصوصا در فصل تابستان. ما در اینمقالهمیخواهیم تا با ارائه اطلاعات کامل در مورد دلیل های کاهش پرتاب باد کولر گازی  به شما در تعمیر کولر گازی تان کمک کنیم.

اگر شما به مشکل کم شدن پرتاب باد کولر گازی برخورده اید و در صدد تعمیر آن هستید، می توانید با متخصصان ماکیاسرویس تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناسان ما به محل اعزام و نسبت به رفع مشکل اقدام کنند.

تمیز کردن فیلتر کولرگازی

دلایل اصلی کم شدن پرتاب باد کولر گازی

فنیا  بلوور یک قطعه مکانیکی است که با شکل ظاهری استوانه ای شکل و چرخش دائمِ خود وظیفه پخش هوای سرد را  در محیط بر عهده دارد، گاهی بروز مشکلاتی سبب می شود تا فن کولر گازی باد لازم را تولید نکند یا به اصطلاح کولر گازی پرتاب باد مناسب را نداشته باشد.در اینجا به بیان برخی مشکلات احتمالی پیش آمده برای رفع کم شدن پرتاب باد کولر گازی می پردازیم.

 • کثیف شدن یا مسدود بودن فیلتر هوای کولر گازی
 • یخ زدن و برفک زدن کویل ها
 • نشتی یا مسدود شدن لوله ها
 • بروز مشکل در فن بلوور کولر گازی

تاثیر کثیف بودن یا مسدود بودن فیلتر هوا در پرتاب باد کولر گازی

کولر گازی تنها همان مقدار هوایی که از طریق فیلتر هوا عبور می دهد را به بیرون پرتاب می کند. این به این متظوراست که در صورت کثیف یا مسدود بودن کولر گازی هوای عبور کرده از فیلتر هوا کم شده و قاعدتا پرتاب باد از کولر گازی نیز تا حدودی یا زیادی از حد کم شده.اگر شما در حال استفاده از کولر گازی هستید و از آخرین سرویس خود مدت زیادی می گذرد، قطعا به زودی با مشکل کم شدن پرتاب باد کولر گازی مواجه خواهید شد. چرا که فیلتر هوای کولر گازی در به علت آلودگی مسدود شده ، مخصوصا اگه در معرض هوای آشپزخانه و گرد خاک روغنی قرار داشته باشد.تعویض یا تمیز کردن فیلتر کولر گازی؛ کاری هست که شما عزیزان با یه سرچ ساده در گوگل میتوانید آن را انجام دهید و بازدهی هرچه بهتر از کولر گازی خودتان را داشته باشید. فیلتر هوای خود را بررسی کنید و در صورت دیدن خرابی، شکستگی و پارگی، و انسداد آن، فیلتر هوای کولر گازی را تعویض کنید.

یخ زدن کویل ها از علل کم شدن باد کولر گازی

کولر گازی با عبور هوا از بین لوله ها و کویل های اپراتور، باعث خنک شدن هوا می شود و فن کولر گازی با چرخش خود این هوا را به جریان می اندازد، برفک زدن یا یخ زدن لوله ها، ممکن است به انسداد مجاری هوا منجر شود که در این صورت به کم شدن پرتاب باد کولر گازی ختم می شود. اکنون دلایل برفک زدن کویل ها را با یکدیگر بررسی می کنیم.

 1. کثیف بودن فیلتر هوا و انسداد دریچه
 2. گرد و خاک زیاد روی لوله ها
 3. وجود نشتی در مبرد

بهبود پرتاب باد کولر گازی با بررسی کویل ها

ابتدا کویل ها را بررسی کنید، در صورت وجود برفک روی لوله ها و انسداد، ابتدا فن ترموستات را روی حالت ON تنظیم کنید، سپس صبر کنید تا عملکرد کولر گازی را در آب شدن یخ ها مشاهده کنید. حتما از یک سینی در زیر کولر گازی جهت جمع آوری برفک های آب شده استفاده کنید.در آخر فیلتر هوا را بررسی کنید، و بازهم اگر در پرتاب باد کولر گازی تغییری به وجود نیامده بود باید نسبت به بررسی نشتی مبرد اقدام کرد. ابتدا باید نشتی کولر گازی را برطرف کنید،؛ سپس باید مجددا شارژ گاز کولر گازی انجام شود .

تعمیر-کولرگازی-در-کرج

دکمه بازگشت به بالا