تعمیرات کولر گازی در کرج

نمایندگی تعمیرات کولر گازی در کرج با کد مجاز نمایندگی به شماره ی 0105053

برای درخواست تعمیرات و انواع خدمات کولر گازی فقط کافیست از آیکون تماس در پایین صفحه استفاده کنید .

کولر گازی جنرال گلد - تعمیرات کولر گازی در کرج
نصب و تعمیر کولر گازی های جنرال گلد در کرج

نمایندگی خدمات کولر گازی در کیاسرویس با ارائه ی کارت گارانتی نصب و فروش و کارت گارانتی خدمات

خدمات کولر گازی مجموعه کیاسرویس شامل :

 • فروش انواع کولر گازی
 • نصب کولر گازی
 • تعمیر کولر گازی
 • تعمیر برد کولر گازی
 • سرویس کولر گازی
 • شستشوی پنل کولر گازی
 • شستشوی کندانسور کولر گازی

تعمرات کولر گازی انواع برند ها ی ایرانی و خارجی :

 1. تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور
 2. تعمیرات کولر گازی اُجنرال
 3. تعمیرات کولر گازی ال جی
 4. تعمیرات کولر گازی سامسونگ
 5. تعمیرات کولر گازی هایسنس
 6. تعمیرات کولر گازی پاناسونیک

تعمیر کولر گازی در کرج

تعمیرات کولر گازی از جمله تعمیرات سخت و تخصصصی بوده که تعمیرکار باید مسلط به این کار باشد .تعمیرات کولر گازی شامل : تعمیر برد کولر گازی ، تعمیر سیستم داخلی پنل ، تنظیمات ریموت و بخش نرم افزاری پنل تعمیرات کندانسور . با توجه به استفاده از کولر گازی بهتر است قبل از برخورد با مشکل جدی و هزینه بر سالانه سرویس های مربوطه را انجام دهیم .تعمیر کولر گازی در کرج در مجموعه فوق حرفه ای کیاسرویس به صورت ویژه انجام مییشود . تعمیرات کولر گازی از پیدا کردن ایراد و تشخیص مشکل کولر گازی از جمله گرم نکردن  باد کولر گازی در فصل سرما یا سرد نبودن باد کولر گازی در تابستان و یا اختلال در کارکرد سیستم کولر گازی و یا اینکه پرتاب باد نداشتن کولر گازی چه به صورت باد گرم و چه به صورت باد سرد این ها تماما مشکلات کولر گازی ها هستند . در مجموع باید با این مشکلات رو ب رو شد تا بتوان ایراد را دقیقا با بار اول برطرف کرد . این امر ممکن نیست جز با تجربه بالا و کار کردن در حیطه ی کاری کولر گازی . کیا سرویس متخصص تعمیر کولر گازی در کرج.

تعمیر کولر گازی کرج - تعمیرات کولر گازی در کرج
تعمیر پنل کولر گازی تضمینی

سرویس کولر گازی

سرویس انواع برند های کولر گازی ایرانی و خارجی در مجموعه کیاسرویس صد در صد تضمینی ، اعزام فوری سرویسکار سرویس کردن کولر گازی از جمله شستشوی پنل و فیلتر پنل گند زدایی و شستشوی کندانسور تعویض قطعات مصرفیباز کردن تمامی قطعات و بررسی و اطمینان از سلامت آن ها و بستن دوباره دستگاه تست سلامت و تحویل روشن دستگاه . سرویس کولر گازی در مجموعه کیاسرویس به صورت تخصصی انجام میشود در این مجموعه علاوه بر اینکه سرویسکاران دوره های مربوطه را گذرانده اند از تجربه بالا نیز برخوردارند .سرویس کولر گازی از جمله کارهای حساسی و پر کاری میباشد کخ سرویسکار باید جز به جز انجام دهد . بنابراین کار هرکسی نیست باز کردن و سرویس کردن پنل و یونیت خارجی کولر گازی . در سرویس کولر گازی ممکن است کولر گازی احتیاج به تعویض قطعه نیز پیدا کند به علت که بعضی قطعات مصرفی بوده و بعدا مدتی فرسوده شده و کار خود را کرده اند . نبا براین سرویسکار ترجیح میدهد که تعویض انجام دهد البته با در جریان گذاشتن مشتری و رضایت کامل ایشان اینکار را انجام میدهد تا هم دوباره کاری نشود و هم در فصل گرما کولر گازی اذیت نکند و دچار مشکل نشود .سرویس کولر گازی در کرج زیر نظر مهندس صمدی با نیروهای مجرب و زبده انجام میشود . این مجموعه تعنیرات کولر گازی ها را تضمینی و صد در صد انجام میدهد .

تعمیر کمپرسور کولر گازی - تعمیرات کولر گازی در کرج

خرید و نصب کولر گازی

بهترین کار در هنگام خرید کولر گازی مشاوره درست گرفتن از یک شخص متخصص است ، در این مجموعه شما میتوانید به صورت رایگان ، حضوری یا تلفنی مشاوره لازم جهت خرید کولر گازی مناسب را داشته باشید .بهتر است کولر گازی خود را از نمایندگی ها بخرید تا هم گارنتی معتبر و شرکتی داشته باشد و هم در قبال خدمات پس از فروش کولر گازی متعهد بوده و در صورت برزوز مشکل و ایرادات اولیه فوری در محل حاضر باشند برای رفع ایراد .

تعمیر کولر گازی ایستاده

کولر گازی های ایستاده ظرفیت بالایی نسبت به کولر گازی های دو تیکه و کولر گازی های پنجره ای دارند ، اواپراتور و فن های  این نوع کولر گازی ها بزرگ تر از سایر کولر گازی ها بوده بنا بر این مصرف برقشان در حالت سرمایش 16kw و در حالت گرمایش 18/5kw و توان مصرفی 5/3kw میباشد . معمولا در مکان های بسیار بزرگ ، عمومی و ویلا ها مورد استفاده قرار میگیرد . همانطور که گفته شد به صورت دو کاره هم گرمایش و هم سرمایش دارند ، به کولر گازی های مناظق حاره ای که فقط تک کاره بوده و به صورت سرمایش میباشند . کولر گازی های ایستاده با توجه به اینکه در صورت سرمایش و گرمایش استاده میشود حتما حتما بهتر است قبل از شروع فصل سرویس شوند .

تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور

تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور در کرج با حرفه ای ترین سرویسکاران و ، صد در صد تضمینی با کیفیت و ضمانت تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور معمولا خیلی دیر دچار مشکل میشوند ، اگر سالانه به سرویس کولر گازی ها اهمیت بدهیم قطعا ازین خرابی ها نیز جلوگیری میکنیم . شستشوی پنل داخلی و تمیز کردن کمپرسور کولر گازی قطعا باعث بازدهی عالی در کولر گازی میشود ، این کار خودتان نیز میتوانید انجام دهید البته با کمی دقت و با دیدن ویدئوی شستشوی پنل کولر گازی که به زودی در سایت قرار میدهیم .

تعمیر و سرویس کولر گازی - تعمیرات کولر گازی در کرج

 

دکمه بازگشت به بالا