نمایندگی فروش لورچ در کرج

همیشه برای خرید لوازم گازسوز و یا درخواست خدمات این نوع وسیله ها بهترین گزینه و مطمئن ترین راه نمایندگی های مجاز میباشند . به این دلیل که هم گارانتی و هم خدمات پس از فروش خوبی دارند و هم اینکه معتبر و تائید شده از خوده شرکت ها می باشند در این صورت حق کلاه برداری یا بی انصافی را در برابر مشتری ندارند ، خصوصا با قرارداد های معتبر و قانونی که بین این دو نهاد بسته میشود .

نمایندگی فروش و تعمیرات لورچ در کرج

کیا سرویس نمایندگی مجاز شرکت هایی مانند :

  • لورچ
  • ایران رادیاتور
  • بوتان
  • بویلر 2000
  • گلدیران
نمایندگی لورچ در کمالشهر
نصب پکیج لورچ

نمایندگی پکیج لورچ در کرج

نمایندگی صمدی یکی از بهترین ها در کمالشهر و کرج میباشد . برای خرید و فروش محصولات لورچ در کمالشهر به دفتر مرکزی واقع در میعاد 29 مراجعه کنید .

خریدی مطمئن ، آسوده و نصب و خدمات پس از فروش عالی را با ما تجربه کنید .

نمایندگی فروش پکیج و رادیاتور لورچ در کرج

نمایندگی مجاز فروش و ارائه ی گارانتی رسمی برای خریدی مطمئن و راحت در کمالشهر با مراجعه به میعاد 29 (لوکیشن دقیق در گوگل مپ میباشد ) نمایندگی مجاز صمدی است .  فروشگاه لوازم گرمایشی و سرمایشی صمدی

گارانتی پکیج لورچ

گارانتی پکیج های لورچ در کمالشهر زیر نظر نمایندگی صمدی انجام میشود . نمایندگی لورچ در کمالشهر آماده ی ارائه ی فروش و تعمیرات پکیج های لورچ میباشد تا با خدمت رسانی به کمالشهری های عزیز برای خدمات پس از فروش این محصولات در کمالشهر به راحتی دسترسی داشته باشند .

خدمات پس از فروش پکیچ لورچ

خدمات پس از فروش در واقع به معنی این است که تا مدت زمان گارانتی هر مشکلی برای دستگاه پیش بیاید تحت کنترل و بررسی شرکت میباشد ، به این معنی که خدمات در این مدت زمان به صورت رایگان انجام میشود . گارانتی محصولات لورچ در پکیج های لورچ به مدت دو سال و در رادیاتور های لورچ به مدت 12 سال میباشد .

 

سرویس پکیج لورچ در کرج و مهرشهر

سرویس پکیج حتما باید سالی یکبار انجام شود چه پکیج به درستی کار کند و یا اینکه دچار مشکل باشد . این کار برای طول عمر دستگاه انجام میشود و باعث میشود پکیج به طور ناخودآگاه دچار خرابی نشود ، مخصوصا در فصل سرما که پکیج به طور همزمان در حال کار کردن و گرم کردن آب مصرفی و گرم کردن آب مدار گرمایش در رادیاتور ها میباشد .

 

 

دکمه بازگشت به بالا