تعمیر پکیج در کرج

تعمیر برد پکیج در کرج

نمایندگی رسمی ایران رادیاتور ، بوتان ، لورچ و بویلر 2000 

مرکوری ، ایساتیس و تاچی

برد پکیج حساس ترین قسمت پکیج میباشد چرا که پیچیده ترین قسمت پکیج است، برد پکیج در پکیج حکم کارفرما در شرکت را دارد بنا بر این تمام مسئولیت دستورات را بر عهده دارد ،ارور ها و پیام های نمایش داده شده روی نمایشگر پکیج توسط برد انجام میشود که همانطور که میدانید هر ارور دارای پیام خاصی میباشد پس نباید آن را نادیده بگیریم .

مناطق تحت پوشش برای تعمیر برد در کرج :

تعمیر برد پکیج گوهردشت

تعمیر برد پکیج جهانشهر 

تعمیر برد پکیج آزادگان و عظیمیه

تعمیر برد پکیج در خرمدشت ، پیشاهنگی، حصارک، المهدی ،شاهین ویلا

کمالشهر ،رضوانیه ، چهارباغ ، کردان ، زعفرانیه سهیلیه ، تهراندشت 

تعمیر انواع برد پکیج های ایرانی و خارجی در کرج

تعمیر برد پکیج یک کار فوق تخصصی است که در کرج کمتر کسی از آن سر رشته دارد، برای همین برای اطمینان از سپردن برد دستگاه برای تعمیر برد پکیج در خصوص خرابی و ایراد در برد پکیج باید با دقت یک مرکز در خصوص تعمیر برد پکیج را انتخاب کنیم .کیاسرویس بهترین و تخصصی ترین مرکز تعمیر پکیج در کرج میباشد که کار تعمیر برد پکیج  را نیز به بهترین نحو انجام میدهد که با مدارک معتبر و دانشگاهی در این خصوص مشغول به کار شده و بهترین انتخاب از نظر تجربه و حرفه میباشد .

  • تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور در نمایندگی ایران رادیاتور در کرج
  • تعمیر برد پکیج بوتان
  • تعمیر برد پکیج لورچ
  • تعمیر برد پکیج گری
  • تعمیر برد پکیج ایساتیس 
  • تعمیر برد پکیج 2000(بویلر 2000)
  • تعمیر برد پکیج تاچی 
  • تعمیر برد پکیج آریستون
  • تعمیر برد پکیج گلدیران(ال جی )
  • تعمیر برد پکیج اخگر

برد الکترونیکی پکیج شوفاژ دیواری

برد الکترونیکی پکیج قطعه ای کاملا مهندسی و سخت افزاری است که تشکیل شده از یک صفحه سبز رنگ که شامل قطعاتی مثل خازن رله جامپر فیوز شیشه ای و  ازین دسته  واژه ها است که برای دانستن آن ها احتیاج به دانش کامل نرم افزاری دستگاه هست تعمیر برد پکیج در کرج مشکلات برد پکیج از جمله خرابی قطعات و ایراد برد پکیج را برطرف میکند. وظیفه ی برد الکتریکی روی دستگاه پکیج دریافت اطلاعات و صدور  فرمان های لازم برای کارکرد صحیح دستگاه است که در قالب کد هایی  روی صفحه ی نمایشگر پکیج ظاهر میشود و البته از روی این پیام ها متوجه سلامت و ایمنی دستگاه میشویم برخی قطعات از برد دستورات لازم را میگرند  و برخی دیگر اطلاعات لازم را در جهت کارکرد بهتر به برد پکیج ارسال میکنند. در بیشتر موارد با مشاهده ی ارور پکیج روی نمایشگر پکیج با انجام ریست کردن دستگاه مشکل برطرف شده و به همین سادگی دستگاه دوباره شروع به کار میکند ریست کردن در دستگاه های مختلف متفاوته که ما چند مورد رو براتون توضیح میدیم تا کمک کوچیکی در برطرف کردن ایراد سطحی دستگاه کرده باشیم.

تعمیر برد پکیج در کرج

نمایشگر برد پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج در کرج

 

چند نوع برد پکیج داریم ؟

در سیستم پکیج دو نوع برد پکیج وجود دارد

اولی برد کنترل جرقه زن و دومی برد اصلی پکیج

برد کنترل جرقه زن 

در برد کنترل اصلی یک برد تعبیه شده که عملیات جرقه زنی و کنترل شعله را بر عهده دارد .

برد کنترل اصلی 

این برد در قسمت پشت صفحه قرار دارد که برای برد اصلی تعبیه شده است و با تمام قسمت های الکترونیکی و بخش های مهم دیگر پکیج در ارتباط است . یک برد کنترل تشکیل شده از قسمت هایی مانند رله فن ، فیوز ، آی سی ترانس تغذیه و رگولاتور و قطعاتی از این قبیل .

ریست کردن چیست ؟

ریست کردن در واقع به معنی پاک کردن اطلاعات فعلی و بازیابی اطلاعات قبلی است ما  با  ریست کردن پکیج میتوانیم دستگاه را به تنظیمات قبل برگردانیم تا مشکل پیش آمده را برطرف کنیم .

چرا باید دستگاه احتیاج به ریست شدن داشته باشه؟

دستگاه های پکیج به دلائل زیادی ممکن احتیاج به ریست کردن پیدا کنن پس دونستن اینکه چطور دستگاه ها ی مختلف ریست میشن از واجباته یکی از خطاهایی که اکثر دستگاه ها نمایش میده خطای ارور E1 هست شما با ریست کردن دستگاه متوجه میشید اگر آلارم خطا برای قطعی موقت گاز یا آب بوده پس مشکل با ریست کردن دستگاه برطرف  میشه در غیر این صورت با متخصصین کیا سرویس تماس بگیرید تا از خطرات ناشی از ایراد برد پکیج جلوگیری شود و مشکل حل شود .

نمونه نمایشگر برد پکیج

تعمیر برد پکیج در کرج

خب میریم سراغ ریست کردن چند مدل پکیج

ریست کردن پکیج ایران رادیاتور مدل اکو 

وقتی مقابل دستگاه ایستادیم بالای ولوم های فرمان سمت چپ دکمه ی مستطیلی شکل کوچکی وجود دارد که معمولا هم کلمه ریست به زبان لاتین RESTART بالای دکمه نوشته شده است این دکمه را برای یک بار فشار دهید تا دستگاه ریست شود ، در دستگاه های ایران رایاتور مدل M و E هم ریست کردن به همین شکل است.

اگر تردید دارید میتوانید برای اطمینان با مشاورین ما جهت مشورت تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند 09126641574

ریست کردن پکیج  ایران رادیاتور مدل L

رو به روی دستگاه باستیید سمت چپ شما ولومی قرار دارد که برای ریست کردن کافی است آن را بر روی حرف R قرار داده و سپس با چرخاندن ولوم یا دستگیره بر روی حالت تابستانه استند بای (0) و یا زمستانه دستگاه را ریست کرده و ایراد سطحی پکیج را برطرف کنید .

ریست کردن پکیج بوتا ن مدل کالدا ونزیا 

در صورت نیاز برای ریست کردن این نوع پکیج اول دستگاه را در حالت خاموش قرار داده و پس از چند ثانیه (5) کلید را برای انتخاب فصل بچرخانید در صورت برطرف نشدن یا قرمز ماندن چراغ میتوانید دو شاخه را از پریز جدا کرده پس از یک دقیقه مجددا به پریز برق متصل کنید .

روش ریست کردن در دستگاه اپتیما (OPTIMA)هم به همین شکل است 👆

ریست کردن دستگاه بوتان مدل پرلا و پرلا پرو 

این روش کمی سخت و سریع است لطفا با دقت انجام دهید در این روش  ولوم یا دستگیره را در حالت خاموش قرار داده سپس با سرعت ولوم را تا انتهای دمای مدار گرمایشی یا همان رادیاتور ها چرخانده و با همان سرعت و بدون مکث به حالت خاموش برگردانید،دستگاه با موفقیت ریست شد.

این مدل ریست کردن در دستگاه پارما نیز به همین شکل است 👆

ریست کردن دستگاه بوتان مدل C7

ولوم را مستقم رو به بالا به شکلی که بین حالت زمستانه و تابستانه است قرار میدهیم یعنی روی علامت ریست یا علامت اختصاری R سپس انتخاب فصل میکنیم،در این حالت دستگاه ریست شده است اگر با ریست کردن ایراد پکیج برطرف نشد قطعا نیاز به بررسی دقیق تر و تخصصی تر دارد در این صورت لطفا برای برطرف کردن ایراد پکیج با متخصصین ما تماس بگیرید تا با کمترین هزینه و سرعت عمل بالا به شما مشاوره بدهند و یا برای تعمیر پکیج در محل حضور پیدا کنند . شماره ی مشاورین کیا سرویس 09126641574  و   09354936588

تعمیر برد پکیج در کرج

دلایل خرابی برد پکیج 

یکی از دلایل خرابی برد  پکیج که موجب تعمیر برد پکیج میشود این است که برد پکیج کثیف شده و گرد و خاک گرفته و اجازه نمیدهد رله های برد پکیج به خوبی ارسال و دریافت فرمان را انجام دهد در این صورت قطعات برد دچار سوختی یا خرابی میشود که احتتیج به تعمیر یا تعویض قطعه را دارد این کار یک کار تخصصی بوده و متخصص این کار با وسیله ای به نام مولتی متر تمام قطعات برد را مورد بررسی قرار و هر کدام از قطعات که دچار ایراد بوده را پیدا میکند و تعمیر یا تعویض انجام میشود یکی دیگر از دلایل خرابی برد که باز هم به تعمیر برد منجر میشود این است که شیرآلات پکیج به دلیل آب بندی شدن نادرست و غیر اصولی و یا کارکرد زیاد دستگاه دچار نشت آب مرده و آب به برد پکیج نفوذ میکند و قاعدتا برد پکیج دچار سوختی میشود یا رسوب ایجاد شده توسط نشت آب باعث ایجاد اختلال در عملکرد برد پکیج میشود یکی دیگر از علت های خرابی برد گذشتن تاریخ مصرف برد پکیج یا به عبارتیبه پایان رسیدن ساعت کاری برد پکیج دیواری میباشد هر وسیله ی الکترونیکی تاریخ مصرف یا زمان کاری ذارذ که با به پایان رسیدن این زمان وسیله یا برد پکیج دچار ایست کاری شده و دیگر کار نمیکند.

ذر این صورت باید به طور کامل برد پکیج توسط مختصص این کار تعویض شود 

نا گفته نماند گروه تخصصی و حرفه ای کیاسرویس این کار را انجام میدهد و برای اطمینان شما در جهت اصالت کالای تعویض شده برگه ی گارانتی و ضمانت نامه ی قطعه در خصوص اصل بودن و شرکتی بودن قطعه  را ارائه میدهد .

نمایندگی تعمیر برد پکیج های ایرانی و خارجی در کرج

همانطور که میدانید امروزه در پکیج ها به جای قطعه  الکتریکی از یک قطعه برد کوچک برای فرمان دادن به دستگاه  استفاده میشود در نتیجه چون مسئولیت ارسال و دریافت فرمان مانند ایجاد شعله جرقه زدن حسگر یا پمپ و شیر گاز به عهده ی این قطعه ی نرم افزاری است با بروز مشکلاتی هرچند کوچک کارکرد پکیج دچار اختلال شده و دستگاه احتیاج به تعمیر برد دارد بر خلاف باور عموم مردم برد پکیج در بسیاری از موارد قابل تعمیر است در نتیجه بسیاری از خرابی های پکیج با تعمیر برد پکیج حل میشود.

 برخی علایم و معنای آن ها روی برد پکیج در خصوص ارور پکیج

TA  ترموستات اتاقی

TL  ترموستات پائین 

TF ترموستات حد

SR سنسور دمای آب گرمایش 

 SS سنسور دمای آب گرم مصرفی

F1 فیوز شیشه ای 

EA/R الکترود جرقه زن /حسگر

TS ترموستات دود 

3V شیر سه طرفه 

OPE شیر برقی گاز 

TR1 ترانسفورماتور 

P1 پتانسیومتر تنظیم دمای گرمایش

P2 پتانسیومتر تنظیم دمای آبگرم مصرفی 

PA پرشر آب

FL فلوسوئیچ

JP1 جامپر 1

JP2 جامپر 2

JP3 جامپر 3

MOD مدولاتور شیر گاز

پمپ

CN کانتور 

درجه حرارت یا اصطلاح معروف  IP

IP یا مخفف کلمه ی INTERNATIONAL PROTECTION در واقع یک نشان استاندارد حفاظت بین المللی در سیستم های مخابراتی است عددی که در کنار IP قرار میگیرد میزان حفاظت دستگاه در مقابل اجسام خارجی را نشان میدهد.

رقم اول بعد از علامت اختصاری IP

IP0 غیر حفاظت شده (بدون ایمن )

IP1 حفاظت دربرابر تماس تصادفی با دست (اجسام بزرگتر از 50 میلی متر)

IP2 حفاظت در برابر اشیاء ماند انگشتان و ناخن (اجسام بزرگتر از 12 میلی متر)

IP3 حفاظت در برابر اشیاء با قطر بیش از 2/5 میلی متر

IP4 حفاظت در برابر اشیاء و سیم با قطر کمتر از 1/5 میلی متر

IP5 حفاظت در مقابل گرد و غبار

IP6 غیر قابل نفوذ در مقابل گرد و غبار

رقم دوم بعداز  علامت اختصاری IP 

IP00 غیر محافظت شده

IP11 حفاظت در مقابل چکیدن عمودی آب

IP22 حفاظت در برابر چکیدن آب زمانی که دستگاه نسبت به افق 15 درجه زاویه بگیرد

IP33 حفاظت در برابر پاشش از جهات مختلف

IP44  حفاظت در برابر پاشیدن آب بیشتر از باران

IP55 حفاظت در مقابل جت واش

IP66 حفاظت در مقابل فشار آب شدید

IP77 حفاظت در مقابل اثرات غوطه وری تا عمق یک متر و تا 30 دقیقه زیر آب

IP88 حفاظت در مقابل غوطه وری بیش از یک متر

مثال 

IP66 یعنی : غیر قابل نفوذ در مقابل گرد و غبار و مقابل فشار آب شدید .

IP44 یعنی : حفاظت در برابر اجسام و سیم با قطر کمتر 1/5 میلی متر و حفاظت در برابر پاشیدن آب بیشتر از باران .

خدمات تعمیر برد پکیج در کرج

شرکت فنی مهندسی کیا سرویس علاوه بر انجام خدماتی مثل نصب و تعمیر انواع پکیج های ایرانی و خارجی تعمیر و نصب و راه اندازی سیستم های  گرمایشی و برودتی مانند کولر گازی پیشنهاد سرویس 6ماهه یا سالانه را میدهد که سبب  عملکرد بهتر و طول عمر دستگاه ها میشود .

هزینه تعمیر برد پکیج

قطعا میزان دریافت هزینه در تعمیر برد پکیج متغیر بوده و با توجه به نوع تعمیرات و مدل های گوناگون پکیج متفاوت است . اگر قطعه ای از روی مدار پکیج خراب یا سوخته باشد و قابل تعویض باشد که خب قاعدتا هزینه ی کمتری در پی دارد اما اگر برد پکیج سوخته باشد که به تشخیص متخصص احتیاج دارد، و برد باید کاملا تعویض شده و برد جدیدی نصب شود که در این صورت هزینه ی نسبتا بالایی را باید پرداخت نمود کهدر این زمینه  گروه تخصصی کیا سرویس نهایت انصاف را به  خرج داده و سعی دارد با کمترین هزینه مشکل را برطرف نموده و حدالمقدور قطعه را تعمیر کند، برای تعمیر یا تعویض برد نیازی به باز کردن کامل پکیج نیست بنابراین تا حدودی هزینه ها کاهش میابد و  در صورت تعویض یا تعمیر قطعه به تشخیص سرویسکار گارانتی قطعه ی تعویض شده یا برد به جهت اطمینان و جلب رضایت شما ارائه میشود که نشان دهنده ی اورجینال بودن قطعه و شرکتی بودن آن است.

تماس با کیا سرویس جهت تعمیر برد در کرج

09126641574 و 09354936588

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تعمیر پکیج در کرج می توانید از طریق لینک اقدام نمایید.

تعمیر برد پکیج یا تعویض برد کدام درست است؟

همانطور که متنهای بالا را مطالعه کردید باید بدانید که تعویض برد پکیج بهتر و مقرون به صرفه تر است و ما هم در بیشتر موارد حتی سخت ترین موارد سعی در تعمیر برد را داریم و بهترین متخصصین و کارشناسان برد را در کنار هم جمع مردیم و یک تیم فوق حرفه ای را تشکیل دادیم تا به امید خدا در این امر نیز بیش از پیش موفق باشیم و خدمت رسان مردم  باشیم،

چگونه بهترین تعمیر کار برد پکیج را تشخیص و انتخاب کنیم ؟

پیچیدگی و حساسیت برد و در کنار آن نقش بسیار پررنگ و مهمش در پکیج کار تعمیرات و عیب یابی آن را بسیار تخصصی و دو چندان سخت تر کرده بنا براین انتخاب تعمیرکار برد پکیج ماهر و حرفه ای مساله ی بسیار مهمی است که باید دقت نظر بیشتر داشت که در هنگام بروز مشکل در این قطعه به آن توجه کنید یک تعمیر کار برد باید بتواند برد پکیج های مختلف از لحاظ برند و ایرانی خارجی بودن آن را به خوبی عیب یابی و تعمیر کند .

برای اطلاع از ارور ها و خطاهای مربوط به پکیج متوانید در همین جا روی مدل موردنظر کلیک کنید و جستجو کنید

برای مشاوره رایگان تلفنی جهت برطرف کردن ارور پکیج با ما تماس بگیرید

09126641574 و 09354936588

تعمیر گاه تخصصی برد پکیج در کرج با ضمات شش ماهه

کیا سرویس خدمات خود را در جهت اطمینان به حرفه ی خود ضمانت میکند و  ادعای بی رقیب بودن در زمینه ی تعمیر برد پکیج در کرج را دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا