لوله کشی توکار کولرگازی و داکت اسپیلت

لوله کشی های توکار کولرگازی به مراتب زیباتر و محبوب تر بوده ازین رو که فضای کمی را اشغال میکند و با توجه به رعایت استاندارد های لوله کشی زیرکار کولر گازی مصرف برق کولرگازی پایین تر اومده و قطعا بازدهی بهتری دارد .

 لوله کشی توکار کولر گازی در کرج

لوله کشی کولرگازی در کرج در بهترین مرکز با بهترین نصاب های کولر گازی در مجموعه بزرگ کیا سرویس . نصاب ها ی کولر گازی و لوله کار های این مجموعه با مدارک معتبر و دوره دیده با تجربه و خوش برخورد هستند . لوله کشی های توکار کولر گازی با حضور شخص مهندس صمدی از صفر تا صد کار میباشد . در قسمت درباره کیاسرویس مهندس صمدی را بهتر بشناسید .برای اعتماد بیشتر و تا انتهای صفحه نمونه کارها و ویدئو های لوله کشی توکار کولر گازی را ببنید .

لوله-کشی-توکار-کولرگازی
اجرای لوله کشی توکار کولرگازی توسط تیم فوق حرفه ای و با سواد کیاسرویس

اجرای پروژه های لوله کشی توکار کولرگازی با عقد قرارداد

اجرای پروژه های لوله کشی ، تخصص حرفه ای و پرتجربه ای است که نمیتوان به هرکسی اعتماد کرد و سپرد . لوله کشی توکار کولرگازی یکی از عوامل بازدهی عالی کولرگازی در هنگام نصب و استفاده ی آن میباشد . یعنی اگر لوله کشی لوله مسی های کولر گازی به خوبی عابق و جایگذاری در محل مناسب و عدم رعایت نکات استاندارد و سواد علمی آن انجام شود نه تنها مصرف برق کولر گازی چندیدن برابر میشود بلکه کارایی کولر گازی پایین می آید تا این حد که در برخی موارد، لوله کشی را مجدد به صورت روکار انجام میدهند یا اینکه با کنده کاری و اصلاح لوله کشی به صورت استاندارد؛ این کار را دوباره به صورت اصولی انجام میدهند تا ایراد کار برطرف شود . پس در انتخاب پیمانکار لوله کشی توکار کولرگازی و اجرای این امر مهم دقت کنید .

 

لوله کشی توکار کولرگازی و اسپیلت در کرج|مرکز تخصصی لوله کشی توکار کولرگازی

لوله کشی توکار کولرگازی یکی از رویکرد های جدید در امر ساخت و ساز میباشد که در هنگام اجرای امور تاسیساتی در ساختمان، لوله کشی توکار کولر گازی انجام میشود . تهویه مزبوع این روزها در بین مردم بسیار محبوب شده و بشر از اوایل دوران به سمت رفاه و آسایش گرایش دارد . بنابراین بهتر است در ساخت و ساز های جدید این امر بسیار هوشمندانه تر از قبل انجام پذیرد . لوله کشی توکار کولر گازی به بهتر شدن روند تهویه ی مناسب آپارتمان و زیبایی آن تاثیر به سزایی دارد.مرکز تخصصی لوله کشی توکار کولرگازی

لوله کشی توکار کولرگازی و اسپیلت

لوله کشی توکار کولرگازی و اسپیلت قاعدتا برای این است که کولرگازی ها از دو تیکه داخلی و خارجی تشکیل شده اند. پنل داخل و یونیت خارجی یا همان کمپرسور  و برای اتصال این دو تیکه از کابل و لوله های رابط کولر گازی به عبارتی همان لوله مسی استفاده می شود با سبب این لوله کشی ها البته در اوایل سال های وارد شدن کولرگازی در ایران به دلیل نابلدی و وجود فضای مناسب نصب کولر گازی در بعضی از موارد باعث زشت شدن نمای ساختمان یا اشغال کردن فضای زیادی از ساختمان میشد.

از آنجایی که امکان حذف لوله های لوله هاب مسی در نصب کولر گازی و کابل ها وجود نداشت کارشناسان نصب و لوله کشی های کولرگازی  در صدد رفع این مشکل بر آمدند و تصمیم گرفتن لوله ها داخل دیوار نصب شوند تا علاوه بر آسیب نرساندن به این لوله ها زیبایی نمای داخلی ساختمان نیز حفظ شود. همچنین به دلیل کمبود جا در آپارتمان های کوچک امروزی و فضای کم  سازندگان به این نتیجه رسیده‌اند که در راستای ارائه ی خدمات بهتر و بازدهی عالی در تهویه مناسب محیط ،بهتر است لوله های کولر گازی زیرکار نصب شود که در حال حاضر به‌ صورت یک قانون در شهرداری به ثبت رسیده است که در صورت عدم انجام این روند، پایان کار ساختمان نیز صادر نمی‌شود.

 

 

نکات کلیدی در اجرای لوله کشی توکار کولرگازی

  1. تمیز نگه داشتن لوله ها 
  2. نگهداری مناسب جهت آسیب ندیدن لوله ها
  3. عایق کردن لوله ها
  4. دقت در لوله ی خروجی آب ( درین)

قیمت لوله کشی توکار کولر گازی در کیاسرویس

قیمت لوله کشی توکار کولرگازی بعداز دیدن محل اجرای پروژه و با بررسی مقدار لوازم مصرفی اعم از تخمین متراژ لوله مسی ، عایق ، پرایمر ، و …. توسط کارشناس مجموعه اعلام میشود . مهمترین قسمت این هزینه ها قیمت لوله مسی در بازار است . نوسانات قیمت لوله مسی باعث شده تا هزینه ی اعلام شده تقریبی باشد . اما بعداز دیدن پروژه و عقد قرار داد قیمت برای همان موعد قرارداد پابرجا میماند.

 لوله کشی توکار کولرگازی کرج | جدید ترین متد عابق کاری

کیاسرویس به عنوان بهترین مرکز تخصصی لوله کشی توکار کولر گازی در کرج همیشه با داشتن کارشناسان مجرب و متخصص ابتدا اقدام به بازدید از محل مورد نظر مشتری داشته و درصورت تمایل مشاوره برای بهترین جای نصب کولر گازی را ارائه میدهد.کیا سرویس می توانید با آنالیز کامل محل مورد نظر توسط بهترین کارشناس مجموعه و کشیدن نقشه مناسب لوله کشی و با قرار گیری بهترین نقطه برای اسپیلت و کمپرسور برای بازدهی بهتر کولرگازی و مصرف کمتر برق کولرگازی با رعایت استاندارد ها را به شما ارائه دهد.

خدمات کیا سرویس

کیاسرویس دارای نمایندگی های مجاز ایران رادیاتور ، جنرال ، هایسنس ، گری ، ایوولی میباشد و خدماتی نظیر تعمیرات و سرویس انواع کولرگازی های ایرانی و خارجی را در این مجموعه ارائه میدهد.مجموعه کیا سرویس به دلیل داشتن مرکز فروش کولرگازی های جنرال و کولرگازی های بانه ای و همچنین به علت داشتن تخصص در خدمات پس از فروش ، تعمیرات و سرویس این نوید را به شما عزیزان میدهد که برای کولرگازی های بانه ای  نیز گارانتی و ضمانت نامه ی معتبر میدهد.

  • نمایندگی ایران رادیاتور 
  • نمایندگی جنرال
  • تعمیرات کولرگازی 

لوله کشی زیرکار کولرگازی در کرج

 

 

دکمه بازگشت به بالا