تعمیر پکیج در کرج

تعمیرات پکیج لورچ در کرج

نماینذگی صمدی یکی از بهترین نمایندگی های کرج در خصوص نصب و تعمیر پکیج لورچ میباشد . نمایندگی صمدی با بیش از پانزده سال سابقه ی درخشان در این زمینه میباشد .

تعمیر پکیج لورچ در کرج

یکی از خدماتی که تقریبا در تمام سال به آن نیازمندیم تعمیر پکیج است . در فصل سرما برای گرم بودن محیط خانه یا محل کار و در بقیه ی سال برای مصرف آب گرم ، ما احتیاج داریم تا همیشه از پکیج سالم و بی عیب استفاده کنیم تا در آرامش باشیم . به علت استفاده ی مداوم و همیشگی از پکیج عمر پکیج ها کم میشود برای همین ما باید از سرویس و تعمیر به موقع پکیج استفتده کنیم تا از طول عمر پکیج بهره مند شویم . برای تماس جهت  بهترین سرویس و تعمیر پکیج لورچ

نمایندگی لورچ در کرج

 

تعمیر پکیج لورچ به صورت کاملا حرفه ای

تعمیرات پکیج لورچ به صورت کاملا تخصصی و فوق حرفه ای. اعزام فوری سرویسکار، صد در صد تضمینی ✔ تعمیر و سرویس در محل ، تعویض قطعه شرکتی و برند… برای تماس با مجموعه کیا سرویس از طریق آیکون تماس اقدام کنید .

تعمیر پکیج لورچ

  • فوق تخصص در تعمیر انواع پکیج ها
  • تعمیر پکیج لورچ به صورت کاملا حرفه ای
  • رفع ارور های ناشی از قطع ناگهانی برق و گاز
  • رفع ارور به صورت تلفنی و کاملا رایگان
  • ارور انواع پکیج های ایرانی و خارجی در بانک ارور پکیج

سرویس پکیج لورچ در کرج

سرویس پکیج یکی از خدمات مهم بر روی پکیج میباشد ، به این علت که در سرویس پکیج تمامی قطعات پکیج باز شده و به تنهایی باید سرویس گردد . به این ترتیب این کار هم زمان بر بوده و هم باید تخصص کافی در این زمینه را داشته باشیم . سرویس پکیج در کیاسرویس با بهترین و با تجربه ترین سرویسکار و با مجهز ترین سیستم و ابزار آلات مناسب انجام میشود .

تعمیر برد پکیج لورچ در کرج

تعمیر برد پکیج نیز یکی از سخت ترین و حساس ترین تعمیرات در تعمیر پکیج می باشد . لطفا این قسمت را خودتان باز نکنید ، دستکاری نکنید و کار را به متخصص حرفه ای این کار بسپارید .

تعمیر انواع برندهای پکیج در نمایندگی صمدی

تعمیر انواع برند های پکیج در تعمیر پکیج در کرج با نمایندگی صمدی نمایندگی صمدی  این ادعا را دارد که هر پکیجی را که هیچ سرویسکاری در کرج موفق به تعمیر و بر طرف کردن ایراد آن نشده با یک بار مراجعه و در کمترین زمان تعمیر میکند .

تعمیر پکیج لورچ در مهرشهر

تعمیرات پکیج لورچ در مهرشهر کرج با گارانتی خدمات نیز در کیاسرویس انجام میشود . اعزام فوری سرویسکار ، تضمین صد در صد تجربه ی بالای کاری با بیش از پانزده سال سابقه درخشان

آیا خدمات ما شامل گارانتی میشه ؟

بله کیا سرویس برای خدمات و تعمیرات خود شش ماه گارانتی تعمیر در نظر گرفته . برای همین هم عست کخه تمامی مشتریان ما ازین بابت آسوده خاطر بوده و همیشه ما را به دوستان وآشنایان خود معرفی میکنند .

از درخواست تا اعزام سرویسکار چقدر زمان نیاز هست ؟

برای درخواست سرویسکار باید با دفتر تماس بگیرید تا در نامتان در لیست قرار بگیرد . یکی از قوانین مجموعه کیا سرویس که آقای صمدی به شدت روی این موضوع حساس هم هستند ، تایم شناسی و خوش قولی است . ازین رو تایمی که منشی برایتان رزرو میکند با تخمین شلوغی راه و اتفاقات پیش بینی نضده نهایتا یک ربع تا بیست دقیقه جا ب جایی سرویسکار به آدرس مورد نظر اعزام شده و مشغول به کار میشود.

چرا پکیج باید تعمیر یا سرویس شود ؟

  1. روشن نشدن پکیج
  2. خاموش شدن بی علت پکیج
  3. نشتی آب از زیر پکیج
  4. شنیده شدن صدا از پکیج
  5. عمل نکرن دکمه ها

تعمیر پکیج لورچ با هواگیری کردن پکیج

فشار بار پکیج معمولا باید بر روی یک و نیم بار باشد . این فشار به وسیله ی نشانگر پکیج نمایش داده میشود عقربه در حالت نرمال باید روی عدد یک و نیم قرار داشته باشد. هواگیری پکیج به این صورت است که اول شیر پر کن را که معمولا به رنگ آبی یا مشکی است و زیر پکیج قرار دارد پیدا کنید ،سپس با چرخاندن ولوم شیر پر کن بر خلاف عقربه های ساعت نسبت به تنظیم فشار بار پکیج اقدام کنید . پس از رسیدن عدد بار به یک و نیم تا یک و هفت بار سریعا شیر پکن را ببندید .لازم به دکر است که در بعضی پکیج ها در فشار نیم بار پکیج روشن میشود ،ولی بهتر است که فشار را بر روی یک ونیم بار قرار دهیم .لطفا صبور باشید چون عدد بار پکیج به آهستگی تغییر میکند و در تایم شیر پر کن را باز نگذارید چون این کار خطرات جدی در پی دارد . (اگر شیر پر کن (شیر هوا گیری ) را باز بگذارید و فشار آب مصرفی زیاد باشد فشار بار دستگاه بالا رفته و با رسیدن به سه بار شیر اطمینان (شیر سه بار ) عمل کرده و باز میشود و آب با فشار زیاد از زیر پکیج سرازیر خواهد شد .

علت پایین اومدن بار پکیج (چرا بار پکیج پایین میاد؟)

در پکیج دیواری فشار دستگاه نباید از نیم بار کاهش یابد در این مطلب راجع به علیت کاهش فشار آب مدار میپردازیم . اگر این کاهش بار به مرور زمان اتفاق می افتد ، مهمترین علت آن وجود نشتی در پکیج و اتصالات آن و یا نشتی در رادیاتور ها و لوله کشی مدار گرمایش میباشد . یکی دیگر از علت های کاهش فشار بار دستگاه عدم شارژ  منبع انبساط بر روی یک بار میباشد .

نمایندگی-لورچ-کرج

نمایندگی تعمیرات پکیج لورچ در کرج

تعمیرات پکیج لورچ از جمله کارهای تخصصی در رابطه با تعمیر پکیج میباشد . تعمیرات پکیج شامل تعویض قطعات مصرفی ، تعویض اورینگ ها ، تعمیرات راجع به مبدل ، سشتشو و جرم گیری مبدل پکیج و جوشکاری مبدل پکیج از حمله کارهای تخصصی در انجام تعمیرات پکیج میباشد .

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا